Domů / Léky a doplňky stravy

Strepsils Citron bez cukru orm. pas. 24


Žádné hodnocení. Kód: 5000167075724 Produktové číslo: 5000158103900 SÚKL: 0059739 ATC skupinaFarmakoterapeutická skupina: R02AA03 PopisFarmakoterapeutická skupina: Krční léčiva Kód SÚKL 0059739
Pastilky ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu. Od 5 let.
Dostupnost: SKLADEM
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
199,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Strepsils Citron bez cukru orm. pas. 24

Léčivé látky obsažené v pastilkách Strepsils mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině.

Pastilky Strepsils se užívají ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní (stomatitis, soor, afty), při zánětech dásní (gingivitis) a jako podpůrná léčba u angíny.

Dávkování: dospělí a děti od 15 let: každé 2-3 hodiny nechte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Užívejte maximálně 6 pastilek během jednoho dne.

Děti od 8 do 15 let: užívá se 4x denně 1 pastilka.
Děti od 5 do 7 let: užívá se 3x denně 1 pastilka.

Upozornění: přetrvávají-li příznaky onemocnění déle než 5 dní u dospělých nebo déle než 3 dny u dětí nebo vyskytne-li se horečka, je nutné vyhledat lékaře.

Přípravky jsou určeny ke krátkodobé léčbě, léčba by neměla trvat déle než 2-3 týdny (při delším užívání může dojít k narušení rovnováhy běžné ústní mikroflory a k nebezpečí přemnožení patogenních mikroorganismů). Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. 

Složení: jedna pastilka obsahuje dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, amylmetacresolum 0,6 mg. Pomocné látky: kyselina vinná, dihydrát sodné soli sacharinu, citronové aroma, isomalt, roztok maltitolu. 

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalový leták. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.