Domů /

Panadol Extra Rapide por. tbl. eff.12x500mg/65mg


Žádné hodnocení. Kód: 3316982 Produktové číslo: 8596149000015 SÚKL: 0207518 ATC skupinaFarmakoterapeutická skupina: N02BE51 PopisFarmakoterapeutická skupina: Analgetika Kód SÚKL 0207518
Šumivé tablety pro úlevu od bolesti a snížení zvýšené tělesné teploty, zmírňuje únavu.
Dostupnost: SKLADEM
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
105,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Panadol Extra Rapide por. tbl. eff.12x500mg/65mg

Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, paracetamol a kofein, která je účinná proti bolesti a horečce. Paracetamol zajišťuje úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. Je vhodný k úlevě při bolestech hlavy (včetně migrény), bolestech zubů, při bolesti v průběhu nervů (neuralgie), bolesti revmatického původu (zejména při osteosrtróze), a bolestech při menstruaci. Přináší též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolest v krku. 

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. 

Dávkování: dospělí a dospívající od 15 let 1-2 tablety rozpuštěné ve sklenici vody až 4x denně. Dospívající ve věku 12-15 let 1 tabletu nejvýše 6x denně. Minimální odstup mezi dávkami je 4 hodiny. 

Upozornění: V těhotenství není přípravek doporučován kvůli obsahu kofeinu, který může zvýšit riziko spontánního potratu spojeného s jeho konzumací. Obsažený kofein může být vylučován do mateřského mléka a mít stimulační efekt na kojené dítě. 

Složení: paracetamolum 500 mg, coffeinum 65 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocné látky: hydrogenuhličitan sodný, sorbitol, sodná sůl sacharinu, natrium-lauryl-sulfát, kyselina citronová, uhličitan sodný, povidon, dimetikon. 

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalový leták. 

S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.