Domů / Léky a doplňky stravy

Mucosolvan Long Effect 75mg cps. pro. 20


Žádné hodnocení. Kód: 3478238 Produktové číslo: 8595116522635 SÚKL: 0223148 ATC skupinaFarmakoterapeutická skupina: R05CB06 PopisFarmakoterapeutická skupina: Léčiva proti nachlazení a kašli Kód SÚKL 0223148
Mucosolvan Long Effect usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých.
Dostupnost: SKLADEM
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
169,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Mucosolvan Long Effect 75mg cps. pro. 20

Přípravek se užívá při akutních a chronických onemocnění dýchacího ústrojí. Např. akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, dále chronická bronchitida (zánět průdušek) a chronická obstrukční plicní nemoc. 

Dávkování: Dospělí 1 tobolka 1x denně ráno nebo večer nezávisle na jídle. Tobolky by neměly být otevírány ani rozkousány, ale měly by být polykány celé a zapíjeny dostatečným množstvím tekutiny. Zbytky tobolek ve stolici nemají žádný význam neboť účinná látka byla již vstřebána v trávicím systému. 

Upozornění: Určeno pouze pro dospělé. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 10 dní. 

Složení: Léčivou látkou je ambroxol-hydrochlorid 75 mg v 1 tobolce s prodlouženým uvolňováním. Pomocné látky: krospovidon, karnaubský vosk, stearylalkohol, magnesium-stearát, žlutý oxid železitý (E172), červený oxid železitý (E172), oxid titaničitý (E171), želatina, čištěná voda, bílý inkoust (obsahuje šelak, oxid titaničitý (E171), butanol, izopropylalkohol, propylenglykol). 

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalový leták. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.