Domů / Léky a doplňky stravy

Ibalgin Duo Effect drm. crm. 1x50gm


Žádné hodnocení. Kód: 2500560 Produktové číslo: 8594739213005 SÚKL: 0176501 ATC skupinaFarmakoterapeutická skupina: M02AA13 PopisFarmakoterapeutická skupina: Lokální léčiva k terapii bolestí svalů a kloubů Kód SÚKL 0176501
Potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti, je vhodný pro léčení bolestivých stavů pohybového ústrojí.
Výrobce: Zentiva, a.s.
Dostupnost: SKLADEM
159,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Ibalgin Duo Effect drm. crm. 1x50gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti.  Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. Heparinoid snižuje srážlivost krve v místě zánětu nebo pohmoždění při úrazu. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, taktéž snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě. Při místním podání zmírňuje bolest i zánět. 

Ibalgin Duo Effect krém je určen:

 • k  léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou: otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů,
 • k léčbě bolesti zad.

Na doporučení lékaře se používá:

 • k místní léčbě zánětů povrchových žil a zánětů v okolí žil,
 • ke změkčení ztuhlé kůže při žilní nedostatečnosti,
 • k místní léčbě některých zánětlivých revmatických onemocnění jako je postižení kloubních pouzder, šlach, svalových úponů (např. tenisový loket)
 • k místní léčbě bolestivých stavů při degenerativních kloubních onemocněních (zejména artróza).

Dávkování: Pokud lékař neurčí jinak, dospělým a mladistvým od 12 let se nanáší na postižené místo a jeho okolí 2–3krát denně v časových odstupech 4–5 hodin asi 1 mm silná vrstva krému, která se lehce vetře do kůže. U žilních onemocnění je možné na noc přiložit kompresní obvaz.

Při rozsáhlých a bolestivých výronech se může zpočátku místo ošetřené krémem překrýt neprodyšným obvazem, nejlépe přes noc.

  Upozornění: Ibalgin Duo Effect krém je určen pro léčbu dospělých a mladistvých od 12 let.

  Ibalgin Duo Effect krém se nesmí používat na otevřené rány, porušený kožní povrch, sliznice a do očí.

  Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím přípravku s lékařem a bez jeho doporučení jej nepoužívejte.

  Složení: ibuprofenum 2,5 g, heparinoidum S 100 mg v 50 g krému. Pomocné látky: střední nasycené triacylglyceroly, stearomakrogol 100, stearomakrogol 1050, hyetelosa, kyselilna stearová, cetylstearylalkohol, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, čištěná voda. 

  Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalový leták. 

   

   

   
  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.