Domů / Léky a doplňky stravy

Cholagol perorální kapky 10 ml


Žádné hodnocení. Kód: 8594737022210 Produktové číslo: 8594737022210 SÚKL: 0000699 ATC skupinaFarmakoterapeutická skupina: A05AX PopisFarmakoterapeutická skupina: Léčiva k terapii onemocnění jater a žlučových cest Kód SÚKL 0000699
Cholagol se používá jako doplněk léčby při žlučníkových kamenech, chronickém zánětu žlučníku, při stavech po operacích ve žlučových cestách s trávicími obtížemi a při trávicích potížích u chronických onemocnění jater.
Dostupnost: NA DOTAZ
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
79,00 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Cholagol perorální kapky 10 ml

Cholagol má povzbudivý vliv na tvorbu a vylučování žluči. Kromě toho zmírňuje křeče hladkého svalstva žlučových cest, působí protizánětlivě a má dezinfekční a mírně projímavý účinek. Přípravek se používá jako doplněk léčby při žlučníkových kamenech, chronickém zánětu žlučníku, při stavech po operacích ve žlučových cestách s trávicími obtížemi a při trávicích potížích u chronických onemocnění jater. 
Cholagol mohou užívat dospělí, mladiství a děti od 12 let. Děti a mladiství mohou však přípravek užívat pouze na doporučení lékaře. 

Dávkování: dospívající od 12 let a dospělí 5-10 kapek 3x denně. Mezi jednotlivými dávkami by měl být odstup minimálně 5 hodin. Nakapat na cukr a užít asi 1/2 hodiny před jídlem. Při zhoršené žaludeční snášenlivosti lze užívat při jídle nebo po jídle. 

Upozornění: neužívat v třetím trimestru těhotenství, v průběhu prvního a druhého trimestru těhotenství a při kojení nemá být přípravek podáván, pokuid to není zcela nezbytné.

Složení: curcumae longae rhizomatis pigmenta 0,0225 g, magnesii salicylas 0,18 g, menthae piperitae etheroleum 3,6 g, eucalypti etheroleum 1,926 g, frangulaemodinum 0,009 g v 10 ml přípravku. Pomocné látky: bezvodý ethanol, levomenthol, panenský olivový olej. 

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalový leták. 

 

 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.