Domů / Léky a doplňky stravy / Dýchací cesty / Kašel vlhký

ACC LONG 600 mg 10 šumivých tablet


Žádné hodnocení. Kód: 4030855002498 Produktové číslo: 4030855002498 SÚKL: 0057395 ATC skupinaFarmakoterapeutická skupina: R05CB01 PopisFarmakoterapeutická skupina: Léčiva proti nachlazení a kašli Kód SÚKL 0057395
Lék na vlhký kašel. Rozpouští hlen a usnadňuje vykašlávání.
Výrobce: Sandoz s.r.o.
Dostupnost: SKLADEM
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
129,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
ACC LONG 600 mg 10 šumivých tablet

Šumivé tablety s ostružinovou příchutí. ACC obsahuje účinnou látku acetylcystein, který rozpouští všechny složky způsobující vazkost hlenu. Tím uvolňuje hlen v dýchacích cestách, usnadňuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně a podporuje tak obranné mechanismy organismu.

ACC se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem (chřipka, zánět průdušnice, akutní i chronická bronchitida, průduškové astma, cystická fibróza). Dále se užívá při zánětu hrtanu, zánětu vedlejších nosních dutin, zánětu středního ucha. 

Dávkování: Dospělí a mládež od 14 let: 1x denně 1 šumivá tableta. Tabletu rozpustit v 1/2 sklenice studené nebo teplé vody. Roztok vypijte nejpozději do 2 hodin po rozpuštění tablety. Na doporučení lékaře je možné denní dávku zvýšit až na 800 mg acetykcysteinu. 

Upozornění: Přípravek není určen dětem do 14 let, protože obsahuje příliš velké množství léčivé látky. O užívání přípravku v těhotenství a období kojení nejsou k dispozici dostatečné údaje, smí se tedy užívat pouze po přísném zvážení poměru mezi přínosem a rizikem. 

Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v 1 šumivé tabletě. Pomocné látky: monohydrát kyseliny citronové, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktosa, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát citronanu sodného, ostružinové aroma. 

Regiostrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalový leták. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.