Domů /
Organic nigella sativa 100ml

Organic nigella sativa 100ml


Žádné hodnocení. Kód: F138570
Legendární olej faraonů starověkého Egypta. Pro krásu i zdraví.
Dostupnost: NA DOTAZ
0,00 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Organic nigella sativa 100ml

Ať již považujete tyto zdroje za pověry, nebo za znalosti prověřené tisíci let, jisté je, že obsahem významných účinných látek se olej z černuchy seté řadí mezi mimořádné prostředky pro péči o zdraví a krásu. 

Černuchu můžeme vnímat jako ochránce „orgánových práv“. Stará se o patřičné doplňování sil člověka (o zabezpečení správného trávení a dýchání), jako odpovědný správce reguluje toky energií v organismu, a přispívá tak k optimálnímu řízení procesů v těle. 

Osbahuje olej ze semen černuchy seté. Hlavní účinnou složkou černuchy seté je thymochinon, mezi ty významné patří dithymochinon, thymol, thymohydrochinon a saponin alfa-hederin. Thymochinon je považován za účinné antioxidační, antikancerogenní a antimutagenní agens a též u alfa-hederinu byly prokázány protinádorové účinky, které jsou předmětem farmakologického zkoumání. Černucha obsahuje kromě toho řadu dalších prospěšných látek: beta-sitosterol, kyselinu myristovou, palmitovou, stearovou, linolovou, arachidonovou, vitaminy B1, B2 a B3, kyselinu listovou, vápník, železo, měď, zinek a fosfor. 

Doporučené dávkování:  1 čajová lžička denně. Nejlépe po ránu nalačno nebo v průběhu dne v rámci studené kuchyně. 

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. 

Všude mimo sběr z volné přírody pracujeme s certifikovanými bio/organic surovinami. Certifikováno organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002). 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.